Treehouse Na Stráni 

Treehouse Na Stráni

Relax, klid a pohodlí to jsou tři slova, která vystihují právě tuto stavbu. Tento Treehouse znázorňuje ideální místo pro odpočinek od každodenního života. Moderní provedení díky zateplení, dostupnost vody a  elektřiny opravdu uspokojí každého a to i v chladnějších podzimních dnech.

Kunvald, Pardubický kraj
Česká republika

Maximálně 3 osoby

Při pobytu více osob možnost pronajmutí Tiny House za příplatek 2 000Kč/noc. Tiny House se nachází ve stejné zahradě jako Treehouse. Naleznete zde manželskou postel, posezení, terasu a vnitřní kuchyňské vybavení.

✓ 1x manželská postel, 1x jednolůžková postel
✓ lednice, varná konvice, elektrický vařič
✓ nástěnné elektrické topení
✓ voda, umyvadlo, sprchový kout
✓ elektrická toaleta a venkovní toaleta
✓ sezení na terase
✓ ohniště s grilovacím roštem
✓ houpačka, venkovní sezení
✓ parkovací místo přímo u Treehouse

O Treehouse Na Stráni

Treehouse disponuje dvěma terasami s krásným výhledem, na kterých si lze užít příjemné posezení s rodinou či kamarády. Zázemí Treehouse je pro 3 osoby,  s elektřinou, topením a také teplou a studenou vodou. Je zde koupelna se sprchovým koutem, elektrická i venkovní toaleta.  Posezení u ohniště s grilem a houpačkou je přímo u Treehouse a poskytuje milé,  samostatné zázemí.  Celá zahrada je v mírném a příjemném svahu obce Kunvald, které poskytuje spojení s malebnou  vesnicí a nádhernou přírodou Orlického regionu.

Ski areál Říčky
Zámek Letohrad
Koupaliště Jablonné nad Orlicí

Poznej krásu Pardubického kraje…

Pardubický kraj je obklopen jedinečnou přírodou, která je ideální pro zasloužený odpočinek. Nedaleko Treehouse Kunvald, se také nachází několik Ski areálů, které jsou vhodné pro letní procházky či zimní lyžování. V tomto kraji nalezneme také spoustu významných památek jako je například zámek Letohrad.

Ceník

4.300,- / pronájem zahrady se zázemím pro 3 osoby /1den/noc
7.000,- / pronájem zahrady se zázemím pro 3 osoby /2 noci

Pronajmutí Tiny House při více jak 3 osobách:

2 000Kč /1 den/noc

  • při zakoupení voucheru se hradí jednorázově celková cena
  • min. věk dětí 4 roky
  • platba bankovním převodem (CZ, EUR)
  • check in 14:00, check out do 11:00
  • domácí mazlíčci nejsou akceptováni

Platbu za pobyt lze uskutečnit i prostřednictvím příspěvku zaměstnavatele přes FKSP. Faktura je vystavena na základě  přesných informací a náležitostí  které má obsahovat.

Záloha a storno podmínky

Do jednoho týdne od rezervace je nutné zaplatit zálohu na pobyt ve výši 1000,- / noc. Zbytek ceny za pobyt je nutné uhradit bankovním převodem nejpozději 3 dny před příjezdem. V případě storna je záloha nevratná, pokud je pobyt stornován v kratší době než 3 dny před příjezdem, je nutné uhradit celý pobyt.

Rezervační formulář

Vyplněním formuláře odešlete svoji rezervaci, kterou obratem potvrdíme.


Back to top