Treehouse U Studánky

Treehouse U Studánky

Svým provedením a designem je jedinečný v Česku. Chtěli jsme přinést více komfortu, a hlavně užití i v podzimním čase. Evropský trend se ubírá právě tímto směrem. Dopřejte si tento luxus také… Čeká vás moderní provedení, minimalizmus, krásný výhled a maximální pohodlí.

Uherský Brod
Česká republika

Maximálně 4 osoby

✓ 1x manželská postel, 1x dvojlůžko v patře
✓ lednice, varná konvice, venkovní ohniště
✓ voda, umyvadlo a venkovní sprcha
✓ sezení na terase
✓ parkovací místo

O Treehouse U Studánky

Je zasazen v krásné chatařské oblasti v Uherském Brodě. Terasou prochází velký ořech a nejkrásnější výhled do koruny stromu je ze „zápraží“.  Spojení s okolím a životem kolem je milá symbióza propojení trendu Treehouse a okolním světem. Treehouse nemusí být vždy umístěn v lese. Jsou i výjimečná místa, a právě toto místo je toho důkazem. Z terasy je nádherný výhled do okolí. Zázemí Treehouse je pro 4 osoby,  s elektřinou a topením. Je možnost využít ohniště na posezení a grilování, nebo jen opečení lahodného špekáčku. Celá zahrada je v mírném a příjemném svahu.

Muzeum Jana Amose Komenského
Hvězdárna Uherský Brod
Rozhledna Králov

Poznej krásu Zlínského kraje…

Máte rádi odpočinek v přírodě? Pak je pro vás Treehouse U Studánky tou správnou volbou. Zahrada a její  zázemí  přinášejí komfort, relaxaci, odpočinek. Užijte si ničím nerušení posezení u sklenky dobrého vína či ranní kávy při východu slunce.

Ceník

3.400,- / noc pro 1 – 4 osoby

Kalendář obsazenosti se zobrazí po kliknutí na pole „datum příjezdu“.

  • snídaně 250 Kč za 1 osobu
  • min. věk dětí 4 roky
  • check in 14:00, check out do 11:00
  • domácí mazlíčci nejsou akceptováni

Pro uplatnění dárkového poukazu klikněte zde a vyplňte kontaktní formulář.

Platbu za pobyt lze uskutečnit i prostřednictvím příspěvku zaměstnavatele přes FKSP. Faktura je vystavena na základě  přesných informací a náležitostí,  které má obsahovat. V případě zájmu o využití příspěvku FKSP nás kontaktujte skrze kontaktní formulář.

Storno podmínky

V případě změn či zrušení rezervace nás kontaktujte prostřednictvím emailu.

Back to top